e-book zadarmo
Mám pre Vás e-book, v ktorom Vás naučím, ako sa z uletenej žienky plynule stať zodpovednou maminou, no nie "nudnou puťkou"
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

eBook 7 zbraní

Úvod eBook 7 zbraní

 

Ste maminka či tatinko alebo svoje vytúžené bábätko iba čakáte a máte strach, že svoju novú úlohu nezvládnete?


TERAZ V TLAČENEJ VERZII LEN ZA SYMBOLICKÚ CENU POŠTOVNÉHO 


4,50 €

 

 

Viete, čomu presne sa chcete pri výchove vyvarovať, prečítali ste množstvo literatúry ako správne vychovať sebavedomé a veselé dieťa a tieto princípy poznáte naspamäť, no v stresujúcej situácii skĺzate naspäť do starých programov?


Ja som mala presne

rovnaké pocity. Okolo mňa behali samé vyčerpané a ukričané mamičky, ktoré sa topili vo svojej novej roli. 


Vedela som, ako chcem svoje dieťa vychovávať, prečítala som si množstvo literatúry čo a ako robiť. Verím, že aj Vy. 


No nestačilo to.


Pri predstave reálnej stresujúcej situácie mi nabiehala husia koža.


Videla som sa, ako kričím na svoje neviniatko a ubieham od svojej predstavy maminky. 


Vytvorila som si teda systém. Zapisovala som si všetky potrebné veci, ktoré mi pomohli, držať sa novonaučených spôsobov komunikácie a neskĺzať do starých programov a do stresov.


Celkovo sa mi tým zlepšila komunikácia s ľuďmi. So všetkými. 


Prestala som kričať!!!


U nás doma nepatrí krik medzi výhovné "pomôcky", čo považujem za najväčší a najvýznamnejší krok v mojom živote.


Som vyrovnaná, pokojná a sebavedomá.


Viem si zadeliť čas a svoje povinnosti zvládam "ľavou zadnou" a mám kopec času pre seba a svoje koníčky. 


Neprichádzam o krásne neopakovateľné chvíle so svojim dieťaťom a, samozrejme, bravúrne zvládam prípadné stresové situácie.


Znie to ako rozprávka, však? Pri troche snahy a tréningu to môže byť aj Vaša realita. ;)Vymyslela som si taký spôsob fungovania, aby som všetko stíhala, bola v psychickej pohode, úplne bez stresu, usmievavá a vyrovnaná.


Materstvo si užívam a naplno si vychutnávam všetky naše spoločné chvíle. Mám čas na všetky svoje aktivity a môžem do nich zapájať aj svoje dieťa. A hlavne, nie som vynervovaná kričiaca matka, ale usmievavý sprievodca svetom.


Dokážem k dieťaťu pristupovať so stopercentnou pozornosťou a bezpodmienečnou láskou a týmto z neho vychovávať usmiate, veselé a sebavedomé stvorenie.


Mamičky, ktoré eBook ešte v elektronickej podobe čítali, mi o ňom napísali niekoľko slov, za čo som im veľmi vďačná: 

 

 

 


Bonus č. 1


Analýza súčasného stavu

pracovný zošit k eBooku


Teóriu najefektívnejšie aplikujete do praxe s pomôckou. Najlepšia pomôcka vhodná pre konkrétnu problematiku je od rovnakého autora.


Pomôžem Vám odhaliť slabé stránky vo Vašom živote a nájsť spôsob ako sa s nimi vyrovnať. Uribíme z nich prednosti a silné stránky ešte zvýrazníme.


Odhalíme Vaše plusy, zručnosti a využijeme ich vo Váš prospech.


Tento bonus v hodnote 9 € dostávate úplne zDARma.

 


 

Bonus č. 2


MMMT - 30 dňová výzva

Mamičkina Malá Manažérska Tabuľka


Ide o techniku "odkukanú" z prednášok o efektivite práce skĺbenú s mojou teóriou o fungovaní sily stopercentnej pozornosti vo vzťahu ku každodeným súčastiam života.


V tomto bonuse je ukrytá cesta k môjmu najväčšiemu pomocníkovi, vďaka ktorému viem z 24hodinového dňa urobiť aj 48 hodinový, teda stihnúť za jeden deň toľko, čo bez neho trvá aj dva a niekedy viac dní.


Táto pomôcka má pre mňa nevyčísliteľnú hodnotu, ale podobné plánovače sa pohybujú od 20 - 30 €. Vy ho samozrejme dostanete ku knihe zDARma.

 


VIP ČLENSTVO

Samozrejmosťou je VIP prístup.

Budete priebežne dostávať ďalšie tipy na hry a komunikačné cvičenia na podporu komunikácie malého človiečika.

Kúpou tejto knihy môj kontakt s Vami nekončí, on práve začína. Je toho tak strašne veľa. V knihe nájdete najdôležitejší základ a prvé krôčky na ceste k svojmu harmonickému životu.

Ostatné informácie budete odomňa priebežne dostávať, aby som Vás hneď na začiatku nezahltila obrovským množstvom informácií, budeme ich dávkovať postupne ďalej v tomto VIP klube.

Rôzne meditácie a cviky počas tehotenstva pre nadviazanie prvého kontaktu. K VIP prístupu partí aj online komunikácia na mary@kontaktnyrodic.sk

Cena VIP členstva je 10 €, vy ho dostávate ku knihe zDARma.

 
 
 
NAJNOVŠÍ BONUS - PROGRAM

7dňový reštart pre vystresovanú maminu

alebo Ako sa znova stať paňou svojho života


Je to náš najnovši projekt, viac info o ňom sa dozviete tu >>

Súčasťou tohoto bonusu je pracovný zošit, ktorý si vytlačíte a zapisujete si do neho potrebné poznámky.

K vytvoreniu tohoto programu ma inšpirovali otázky čitateniek, ktoré sa stratili vo víre nových povinností a nevedia ako si usporiadať život, aby im všetko znovu klapalo.

Za 7 dní, počas ktorých budete mať veselý program sa zrelaxujete, načerpáte nové sily a naučíte sa spôsoby ako všetko zvládať. Zázračných 7 dní. 

Ja som prešla kus cesty, zbierania materiálov, hodnotných informácií a stálo ma to kopec energie, kým som našla ten správny systém, ktorý funguje. Svoju niekoľkomesačnú prácu a testovanie Vám teda ponúkam komplexne v podobe, ktorú vstrebete možno aj za jeden večer a


už od ďalšieho dňa môžete začať používať môj systém tiež.

 

 

Aby ste mohli čo najskôr tráviť so svojimi deťmi viac veselých chvíľ a užívali si život s nimi. Na tento systém som s prihliadnutím na finančné možnosti v našich mamičkovských slovenských končinách dala cenu 19,90 €.


TERAZ JE VŠAK KNIHA DOKONCA V TLAČENEJ VERZII LEN ZA NIEČO AKO POŠTOVNÉ 

 

 

4,50 € už s poštou!


Možno si poviete, že tieto informácie nájdete na internete aj zadarmo. Možno áno, spolu s množstvom zavádzajúcich tvrdení z diskusií, kde prispievajú rôzni ľudia rôznych úrovní a vzdelaní informáciami, ktoré si nemáte ako overiť. Ja som zbierala informácie podložené odbornými psychologickými štúdiami a Vám ušetrím desiatky hodín strávených hľadaním a zbieraním kvalitných informácií. Tiež som aplikovala do knihy psychologické cvičenia v podobe, akej nie sú nikde na internete a tak, aby boli ľahko použiteľné aj v krátkom časovom období.

 

Mám pre Vás ešte jedno prekvapenie. Darček, ktorý ocenia hlavne ženy, ktoré ostali nespokojné so svojou postavou, ale aj žienky, ktoré dojčia a chcú sa správne stravovať. Je to eBook, ktorý obsahuje množstvo informácií a tiež trikov ako v sebe objaviť novú energiu pomocou správneho stravovania. Nejde o žiadne náročné recepty. Je to niečo ako šlabikár zdravého a vitálneho človeka. S týmto eBookom zároveň získate kontakt na výživového poradcu a iba prostredníctvom tejto stránky získate zľavu 25% na produkty tejto úžasnej žienky venujúcej sa zdravému životnému štýlu ;)


Tento eBook spolu s kontaktom na expertku na zdravú životosprávu dostanete k mojej knihe ako darček, ktorý Vám príde o pár dní na Váš email.


Ak Vám jedna knižka môže zmeniť pohľad na materstvo, stojí to za ten čas čo jej venujete kým ju prečítate a postupy aspoň na jeden mesiac aplikujete do svojho života. Otvorte si aj Vy dvere k veselému mamičkovaniu a svojmu dieťaťu k detstvu, o ktorom bude ešte dlho rozprávať :)

 

Ak si myslíte, že už viete dosť a rozhodli ste sa knihu si objednať, stlačte tlačidlo "idem do toho" a na ďalšej stránke Vás presmeruje na objednávku, kde vyplníte potrebné údaje vo formulári pre kúpu knihy a odošlete ho. Kniha Vám bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet.Copyright 2015 - 2023 © kontaktný rodič