e-book zadarmo
Mám pre Vás e-book, v ktorom Vás naučím, ako sa z uletenej žienky plynule stať zodpovednou maminou, no nie "nudnou puťkou"
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Prekvapenie pre vás :)

Pridané: 03.09.2015

Dostali ste sa do kolotoča, kedy máte pocit, že nič nestíhate, dieťa akoby protestovalo a robilo vám naschvály? Ste v nepretržitom strese, máte pocit že to nikdy neskončí, že materstvo je fuška a nechápete ako si to môže niekto iný užívať? Máte pocit, že stále musíte niečo urobiť, ale stratili ste systém, preto je vaše konanie (napríklad upratovanie) iba chaotickým pobehovaním a strácate záujem robiť veci precízne a na jeden krát?

Ja tomu hovorím, že ste „stratili spojenie so svojim JA“. A odráža sa to na všetkých oblastiach života. Môže sa to stať aj keď ešte nemáte deti, je to niečo ako syndróm vyhorenia.

 

Zastaňte a rozhliadnite sa okolo seba. Vyzerá to akoby sa na vás všetko rúcalo, však? V ničom sa vám nedarí, s kamarátkami sa už nestretávate, lebo nemáte čas, na partnera takisto nemáte čas a ak aj, tak sa iba hádate a vyčítate... Môžem pokračovať, ale to je zbytočné. Radšej nájdime z tohto kolotoča cestu von.

 

Nie je to až také zložité ako sa vám teraz zdá. Zvládneme to pomocou týždňového cvičenia, ktoré si budete môcť opakovať kedykoľvek sa opäť stratíte. Budeme si však hovoriť aj o spôsoboch ako predísť tomuto stavu.

 

Keďže ste maminou, tak z tohto „povolania“ nie je možné odísť, ako sa to mnohokrát odporúča pri ozajstnom syndróme vyhorenia v práci. Zameriame sa teda na to, ako by vás materstvo mohlo nabíjať energiou, ktorú potrebujete na ostatné činnosti miesto toho, aby mamičkovanie bolo pre vás stresom a zdanlivo nezvládnuteľnou úlohou.

 

Čaká vás program, kedy dostanete odo mňa úlohy na každý deň. Čas s deťmi uteká veľmi rýchlo a vieme, že si nemôžeme dovoliť mesiac sa kurzovať, kým sa dáme dokopy. Tento „minikurz“ teda bude trvať týždeň a budete aktívne meniť svoje denné rituály a pomaly vhupnete do fungujúceho systému, kedy po tomto týždni už budete fit.


Zdá sa vám to nemožné? Čítajte ďalej.

 

 

Vytvorila som program pre mamičky, ktoré sa v tomto článku našli. Mojim cieľom pri jeho tvorbe bolo čo najrýchlejšie vás dostať zo stavu, ktorý vám spôsobuje stres a ukázať vám cestu k pohode. 

 

Je to ako keď niečo hľadáte až tak, že si to nevšimnete ani keď to máte priamo pred očami. Tento stav je rovnaký. Hľadáte cestu von a aj keď je jednoduchá, vám sa momentálna zdá nemožné užívať si materstvo a nebyť v strese.

 

Privediem vás späť do stavu pohody a užívania si, nechajte sa viesť.

 

Tento program má hodnotu 15 € a je súčasťou eBooku

7 zbraní proti stresom z príchodu bábätka.

Je to niečo ako návod k informáciám napísaným v ňom. 

 

Teraz ho však pri príležitosti narodeninových osláv môjho anjelika môžete dostať spolu s eBookom za narodeninovú cenu

9,90 €

 

eBook 7 zbraní proti stresom z príchodu bábätka spolu so všetkými jeho bonusmi si môžete zakúpiť tu >>

 

 

Využite tento darček odomňa pri príležitosti prvých narodenín mojej Hanky, vďaka ktorej tieto riadky vôbec píšem. Je to viac ako 50% zľava, keďže eBook so všetkými svojim sprievodnými bonusmi má bežnú cenu 19,90 €.


Všetky informácie o tomto balíčku nájdete tu >>

 

Zapojte sa do programu teraz a zažite mamičkovský reštart aký si zaslúžite.


Stačí vyplniť objednávku tu >> a eBook poletí okamžite priamo k vám spolu so všektými svojimi bonusmi, ktoré nájdete tu >>

 

Foto: Image courtesy of David Castillo Dominici at FreeDigitalPhotos.net


Späť na zoznam článkov
Copyright 2015 - 2023 © kontaktný rodič